טיפולים
פילינג

פילינג… והעור חלק ובהיר!

עכשיו תוכלו ליהנות מפילינג ברמה האיכותית ביותר.
הפילינג מעלים צלקות, מפחית את הקמטים, ומבהיר כתמי עור שונים.

לטיפול יש תוצאות מוכחות! מעתה העור צעיר וזוהר.

ככל שאנו מתבגרים מאבד העור מהאלסטיות ומיכולת ההתחדשות שלו, רמת לחות העור יורדת והוא הופך לדק יותר. גם חשיפה לשמש, עישון, חוסר בוויטמינים, ושינויים הורמונאליים משפיעים. הם פוגעים ביכולת הריפוי הטבעית של העור, וברמת החומרים הממצקים שהגוף מסוגל לייצר (כגון קולגן ואלסטין).
וכאשר הטבע לא עושה את שלו – מדע היופי ויפית אלימלך מתגייסים ומטפלים.
מכון-הבוטיק הקוסמטי יפית אלימלך תקבלו טיפולי פילינג המותאמים באופן המקצועי והמדוייק ביותר למצב העור.
פירוש המילה פילינג (peeling) הוא "קילוף", ואכן טיפולי פילינג גורמים לקילוף קוסמטי מבוקר של שכבות עור שניזוקו, מה שמאפשר לעורכם לעבור תהליך התחדשות טבעי.

הטיפול מתבצע בעזרת תכשירים פרא-רפואיים עם ריכוז גבוה של חומרים פעילים. חומרים אלה שהוכחו כיעילים בטיפול בהזדקנות העור כוללים:

  • נגזרות של ויטמין A
  • חומצות אלפא ובטא הידרוקסי
  • ויטמין C
  • קו-אנזים Q10

טיפול הפילינג כולל "יוניזציה" – עיסוי עם אלקטרודות גליל ואלקטרודות כדוריות, המחדיר לעומק העור את החומרים הקוסמטיים-רפואיים. הטיפול מעניק לעור לחות מחודשת ואף ממצק אותו. לאחר הטיפול מתקבל מראה אחיד וחלק יותר, הקמטים והקמטוטים יטושטשו, ועורך ייראה צעיר וחיוני!

ההמלצות של יפית אלימלך:
לאחר הפילינג מומלץ להשתמש בתכשירים קוסמטיים-רפואיים שהם כה חשובים לשמירת המראה הצעיר. כמו כן מומלץ להשתמש בחומרי הזנה ולחות איכותיים מידי יום.
שגרת יופי יעילה כוללת בנוסף:
ניקוי העור, והקפדה על מזון בריא (כגון דגים וירקות טריים) ועל ופעילות גופנית. פעולות אלה משפרות את זרימת הדם, מסייעות להתחדשות תאי העור, ומאטות את הופעתם של קמטים חדשים.

אני מזמינה אתכם לפגישת יעוץ אישית.
במכון שלי תקבלו את הפתרון המושלם!