טיפולים
טיפולי פנים

מדוע אנו זקוקים לטיפולי פנים?

רוצה לשמר את עורך? להגן עליו? לחדש אותו? להעלים את הכתמים והקמטים? את מוזמנת ליצור איתנו קשר בטלפון 03-6413214 לקביעת פגישת ייעוץ אצל קוסמטיקאית מומחית – וללמוד, כיצד תוכלי ליהנות מעור פנים חלק וזוהר.

עור הפנים שלנו הינו איבר חיצוני, אשר חשוף לשמש, לפגעי מזג האוויר וחילוף העונות, לזיהוי האוויר, ולתחלואות אחרות הקשורות לעיתים לגנטיקה ולהורמונים. מאחר ועור הפנים שלנו הינו "הפנים" שלו אל העולם, אנו זקוקים להעניק לו את ההגנה ואת המגע המקצועי, על מנת שנוכל לשמר אותו וליהנות ממנו.

טיפולי פנים – יפה מבפנים ויפה מבחוץ

כמה פעמים ראינו אנשים שזוהרים? הזוהר הפנימי שלנו מקרין כלפי חוץ, אך גם החוץ זקוק לטיפול וניקוי מעמיק על מנת שנוכל להיות זוהרים באמת. המרוץ אחר היופי והצעירות אנו פוסק לעולם, ובעזרתם של טיפולי פנים מקצועיים, אנו יכולים לשמר את מראה הפנים הצעיר, לבצע טיפולים לצורך הסרת כתמים, העלמת פיגמנטציה בעור, לבצע טיפולים משמרים כמו anti-aging או הזרקת בוטוקס. ביכולתה של קוסמטיקאית רפואית, לבצע טיפולים מקצועיים בעור הפנים, תוך שימוש בחומרים ברמת ריכוז גבוה, כדוגמת פילינג, ובכך לשמר את עור הפנים, להיות אותו ולהעניק לו את הזוהר, את החלקות, ואת מגע המשי.

טיפולי פנים – לעור יפה וחלק

טיפולי פנים השתכללו בשנים האחרונות, וכעת, בידיה של קוסמטיקאית בתל אביב, המכשור המתקדמים והתכשירים החדשניים המאפשרים לנו להעניק לעור הפנים שלנו את הטיפול הטוב ביותר.

טיפול פנים קלאסי

טיפול הפנים הקלאסי נועד להאיץ את התחדשותם של תאי העור ולהגן עליו מפני האקלים. הטיפול הקלאסי הינו טיפול נעים ומרגיע, אשר מחדש את תאי העור בשכבה העליונה ומעניק לעור את הזוהר והברק אשר אבדו לו.

טיפול פנים מעכב הזדקנות

המרוץ אחר סימני ההזדקנות דורש מאיתנו לנקוט בפעולה. על מנת לשמר את העור ולהשאיר אותו מוצק וצעיר, ישנם סוגים שונים של טיפולים, כמו טיפולי anti-aging, המאפשר הפחתה של קימטוטי פנים, מיצוק וחיזוק עור הפנים, הזרקת בוטוקס לצורך מילוי קמטים והעלמתם, הסרה של כתמי גיל, טיפול בפיגמנטציה ועוד.

טיפולי פנים לאקנה

האקנה עלולה לתקוף אותנו בכל גיל, בעיקר בגיל ההתבגרות, אך גם בקרב נשים בגילאי השלושים. טיפולי פנים לאקנה מאפשרים הסרה של תאי עור, חידוש עור הפנים, העלמת פצעונים והחלקה של עור הפנים.

טיפול פנים לגברים

גם הגברים אינם מוכנים לוותר היום על עור פנים יפה וחלק, טיפול פנים לגברים הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים, תוך התאמה של הטיפול אל עורו של הגבר, העלמה של פצעונים, ניקוי העור, חידוש העור, החדרת לחות ועוד. טיפול פנים לקוסמטיקאית גם קוסמטיקאיות זקוקות לטיפול פנים, שהרי "הסנדלר תמיד הולך יחף?". קוסמטיקאיות, על אף הכשרתן, אינן מסוגלת לטפל בעור הפנים שלהם בצורה יסודית, ועל כן, גם הן, זקוקת לזוג ידיים נוסף שיבצע בעבורן את טיפולי הפנים.

רוצה לשמר את עורך? להגן עליו? לחדש אותו? להעלים את הכתמים והקמטים?

את מוזמנת ליצור איתנו קשר בטלפון 03-6413214 קביעת פגישת ייעוץ אצל קוסמטיקאית מומחית – וללמוד, כיצד תוכלי ליהנות מעור פנים חלק וזוהר.