טיפולים
הסרת שיער

הסרת שיער לאיכות חיים חדשה!

מחפשים פתרונות מתקדמים להסרת שיער – ברמת שירות אישית ואיכותית?
הגעתם למקום הנכון.

מכון הקוסמטיקה הרפואית יפית אלימלך מציע את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום הסרת השיער!
שיטות הסרת השיער (או הדילול) במכון מותאמות אישית על פי סוג השיער ומיקומו, סוג העור, גיל וגורמים נוספים. כאן תקבלו טיפול אישי ומקצועי!
כי טיפולי הסרת השיער הם טיפולי איכות חיים!
מה מציע המכון? לאחר בדיקה והתנסות בשיטות רבות, יפית בחרה עבורכם את המיטב של המיטב. כי כשמדובר בלקוחות שלנו – אין שום פשרות!

כל הטיפולים, כל השיטות לעור חלק ויפה, ללא שיער מיותר!

הסרת שיער עם קרן אור
שיטת "קרן אור" (המכונה גם אינפרא-אדום או (IPL מבוססת על מספר אורכי גל שנעים על שטחי עור גדולים. השיטה יכולה להתאים לעור בהיר, אך היא פועלת באופן המהיר והיעיל ביותר על עור כהה ושיער עבה.
הטכנולוגיה החכמה פועלת עם מכשיר קרן אור שיודע לזהות את פיגמנט המלנין, להתמקד בשורש השערה, ולהרוס אותו באמצעות אנרגיית חום. המכשיר עומד בדרישות ובתקנים הבינלאומיים לבטיחות, FDA האמריקאי ו-CE האירופאי, ומאושר על ידי משרד הבריאות ומכון התקנים הישראלי.
בעת הפעלת המכשיר המטופלים עשויים לחוש חום רגעי ועקצוץ קל. אלו הן תחושות צפויות ונורמליות שחולפות מהר מאוד. כל היופי בשיטה זו הוא שהסרת השיער מתבצעת ללא נזקי עור או תופעות לוואי אחרות!
ניתן להגיע לתוצאות מדהימות כבר לאחר 5 – 10 טיפולים, בהפרש של כחודש וחצי. מספר הטיפולים יכול כמובן להשתנות בהתאם לגורמים שונים ומידת הצלחתך תלויה במשתנים רבים כמו: האזור המטופל, תכונות העור והשיער, או שינויים הורמונאליים, ולכן כל מקרה לגופו.
גם אתם יכולים להצליח!
בואו לפגישת ייעוץ, להתאים עבורכם את טיפול הסרת השיער המתאים ביותר!

הסרת שיער עם אפילציה

הטיפול באפילציה מתבצע על ידי החדרת מחט דקיקה לזקיק השערה. פולסים חשמליים צורבים את שורש השערה, וכך נמנעת צמיחתה מחדש.
הסרת שיער בשיטה זו מחייבת מיומנות רבה ומקצועיות ולפיכך מבוצעת רק על ידי רופא או קוסמטיקאית מקצועית המוסמכים לכך.
בגלל התהליך הארוך, העבודה המדויקת, ואי הנוחות (ללא תופעות לוואי)– מבצעים את הטיפול על שטחי עור קטנים בלבד כמו: פאות, שפם, גבות, סנטר או כהשלמה לטיפולי לייזר וקרן אור.
מאחר והטיפול נעשה נקודתית (זקיק אחר זקיק) אחוזי ההצלחה שלו גבוהים ביותר ומגיעים ל- 100% בקירוב. מספר הטיפולים נקבע באופן אישי על פי סוג העור, השיער והאזור המטופל.
בואו להתייעצות, והתחילו את סדרת הטיפולים שלכם כבר עכשיו!

הסרת שיער עם שעווה

הסרת שיער עם שעווה קרה או חמה היא שיטה וותיקה ובטוחה המתאימה להסרת שיער (באורך של חצי סנטימטר לפחות) ממשטחי עור גדולים כגון: רגליים, ידיים או גב. שורשי השיער מוסרים והעור יכול להיות חלק לפרק זמן של עד 3 שבועות.

הסרת שיער עם חוט

שיטת הסרת השיער הקלאסית, שאהובה על רבים גם כיום. הסרת שיער עם חוט מתאימה למשטחי עור קטנים כגון פנים, גבות, ושפם. הפעולה מהירה ויעילה לטווח קצר. יש לחזור על הטיפול באופן תקופתי.

טיפולי הסרת שיער סופר-מודרניים ומתקדמים לצד הטיפולים הקלאסיים האהובים –
ביפית אלימלך תמצאו את כל סל השיטות, הטכנולוגיות והאמצעים!
במה לבחור? התקשרו עכשיו ונעניק גם לכם את הייעוץ המקצועי ביותר!

במה לבחור? התקשרו עכשיו ונעניק גם לכם את הייעוץ המקצועי ביותר!