טיפולים
הבהרת כתמים

הבהרת העור שמורידה שנים מהגיל!
טיפול בטוח עושים במכון לקוסמטיקה-רפואית של יפית אלימלך!

מכון הקוסמטיקה יפית אלימלך מתמחה בטיפול קוסמטי להבהרת עור הפנים ובפיגמנטציה, באמצעות חומרים פרא-רפואיים איכותיים ובטוחים בטכנולוגיות מתקדמות.
התוצאות מדהימות – העור נראה אחיד, צעיר, ובריא יותר.

ככל שאנו מתבגרים מופיעים על עור הפנים והידיים כתמי פיגמנטציה חומים ונמשים, כתוצאה מעלייה ברמת המלנין בעור. תופעה זו נובעת מגורמים שונים כגון שינויים הורמונליים או שימוש בתרופות מסוימות (כמו סטרואידים ואפילו אנטיביוטיקה). אפשר להבהיר כתמים ולהשיג שיפור דרמטי. הטיפול אשר מתבצע בעזרת חומרים עדינים מטשטש את הכתמים ומעניק לעור מראה אחיד, צעיר, ובריא יותר.

כל השיטות המתקדמות נמצאות כאן!

טיפול הבהרת כתמי פיגמנטציה כולל 2 שלבים:
1. טיפול פילינג המקלף בעדינות את שכבת העור העליונה.
2. טיפול בחומרים מבהירים.

להלן כמה מהחומרים המבהירים המתקדמים במכון יפית אלימלך:
- נוסחת קליגמן – פותחה על ידי רופא עור ומשלבת פילינג עדין עם חומרים מבהירים. הטיפול מתבצע במשך 3 חודשים. לאחר מכן מומלץ לתת לעור לנוח (במשך חודש) ואז לחזור על הטיפול.

- חומצה קוג'ית (או חומצה אזלאית) בשילוב עם חומצות אלפא-הידרוקסיות – חומצות אלה מטפלות בעיקר בצלקות אקנה ובפיגמנטציה שנגרמת על ידם. הטיפול בחומצה אזלאית מחטא את העור, יוצר קילוף קל של שכבת העור העליונה, מעכב את ייצור המלנין, ומפחית את הקומודונים ("ראשים שחורים"). בנוסף, החומצה האזלאית הינה נוגדת חמצון ולכן היא מאטה את הזדקנות העור. החומצות האלפא-הידרוקסיות הן אלה שמסייעות בהחדרת החומרים לעור. בסופו של התהליך העור הופך חלק ובעל מראה אחיד וצעיר יותר. זרימת הדם נמרצת יותר בעקבות הפילינג, תהליך סילוק הרעלים מואץ, ורקמות העור מקבלות מראה חי וזוהר! שיטה זו מתאימה לעור בהיר או כהה.

- רטין A (חומצה רטינואית) משולבת עם טיפולי הבהרה נוספים – רטין A מזרז ייצור תאי עור חדשים וקולגן, ומשפר את גמישות העור ואת מרקמו. בשילוב עם חומרים נוספים להבהרת העור (כמו חומצה אזלאית), רטין Aהוא טיפול יעיל ביותר בפיגמנטציה.

- לייזר או קילוף כימי – מתאים לעור בהיר ומיועד לטיפול בפיגמנטציה הנובעת משכבות העור העמוקות יותר (משך הטיפול: 75 דקות).

התוצאות שחייבים לשמור!

לאחר הטיפול מתקבל מראה אחיד, חלק, זוהר וצעיר יותר. כעת מומלץ להשתמש בתכשירים קוסמטיים-רפואיים איכותיים בלבד. חומרים אלו שומרים על מראה העור ומבריאים אותו, והם מותאמים לעורך על ידי יפית אלימלך באופן מקצועי. כמו כן רצוי להשתמש בקרמים המכילים מקדמי הגנה במספר גבוה, ולהימנע מחשיפה לשמש.
הקפדה על שגרת טיפולים ושימוש ביתי בחומרים מקצועיים תגן על עורך מפני פגיעה עתידית, ותאט את הפיגמנטציה ואת הזדקנות העור בעתיד.

ולא לשכוח כלל חשוב: יש להקפיד על שתייה מרובה (לפחות 8 כוסות מים ביום) ולהימנע מחשיפה לשמש!

כשהעור חלק, אחיד, ובריא – השנים נושרות והמחמאות לא מפסיקות להגיע!

למה להמתין? קבלו ייעוץ לגבי הבהרת העור!