טיפולים
אקנה

אקנה – למה לסבול אם אפשר לרפא?

פנו אלינו על מנת לקבוע פגישת ייעוץ אצל קוסמטיקאית מומחית ותראו איך אפשר להנות מעור חלק ומבריק בקלות ובמהירות. ==>>לחצו כאן

רובינו מכירים את האקנה מתקופת התבגרותינו, למעשה, כ 80% מבני הנוער סובלים מתופעת אקנה, אך לא רק. פצעונים, חצ'קונים וכתמי פנים עשויים להמשיך ולפקוד אותנו גם בהיותנו מתבגרים. הסיבות להופעה של פצעי אקנה יכולות להיות הורמונליות, קשורות לתזונה ולעיתים אפילו משימוש בחומרים קוסמטיים אשר אינם מתאימים לעור הפנים שלנו. אז במקום להתחבא בבית, או להסתתר מתחת שכבות של מייק-אפ, ניתן לעשות מעשה, ולגשת אל טיפול באקנה במכון קוסמטיקה רפואי.

אקנה – מה עושים עם זה?

חצ'קונים שמופיעים על עור הפנים, נקודות שחורות, פצעים מוגלתיים וכתמים אדומים הם אקנה. חלק מהמאפיינים של האקנה הינו הישארותם של כתמים גם לאחר שהפצעים הגלידו. התופעה מוכרת מזה שנים רבות, וישנן שיטות שונות לטיפול באקנה. בדרך כלל, האקנה עלול לגרור אחריו שורה של מצבים נפשיים, כמו חוסר ביטחון עצמי וחוסר הערכה עצמית. על מנת להעלים את האקנה, יש צורך בטיפול עמוק, אשר נעשה לא רק על פני שטח העור החיצוני, כי אם, ברמת תאי העור הפנימיים, אשר גורמים לאקנה להופיע.

אקנה – איך מעלימים את זה?

ישנם טיפולי פנים ייחודים אשר מותאמים לטיפול באקנה, אותם ניתן לבצע את קוסמטיקאית בתל אביב. טיפולים אלו משלבים קרמים ברמת ריכוז גבוהה, טיפולי ניקוי עמוקים והחדרה של חומרים מרפאים אל העור. טיפול באקנה נעשה במתכונת של סדרת טיפולים, על מנת להגיע לכדי מצב של חידוש תאי העור. הליך הטיפול כולל המסה של שכבות העור הליון, טיפול בחצ'קונים על ידי יבוש נקודתי, הוצאה של נקודות שחורות מעור הפנים. הטיפול משלב גם מסכות לחיטוי, ריפוי וחידוש עור הפנים. חשוב מאוד להקפיד על סדרת הטיפולים, על מנת להגיע לתוצאה מירבית.

אקנה – צריך לטפל גם בבית

כחלק מהטיפול, תינתן הדרכה לגבי המשך הטיפול באקנה גם בבית, מאחר וישנה חשיבות רבה לניקוי וטיפול בפצעים ובעור הפנים באופן יומימי. חשוב מאוד לשטוף את הפנים בצורה יסודית עם סבון ניקוי פנים מיוחד, למרוח את התכשירים הממיסים את שכבות העור העליונות ומשקמים אותו. כמו כן, יש להגן על עור הפנים במפני השמש ולהקפיד על שתייה מים מרובה. אין צורך לסבול מאקנה! ניתן לטפל בו בצורה יסודית ולהעלים אותו.

פנו אלינו על מנת לקבוע פגישת ייעוץ אצל קוסמטיקאית מומחית ותראו איך אפשר להנות מעור חלק ומבריק בקלות ובמהירות.