טיפולים
אנטי אייג'ינג Anti-Aging

ANTI-AGING- בואו נעצור את הזמן!

האם האמנתם אי פעם בקסמים? האם האמנתם כי משאלות יכולות להתגשם? טיפולי anti-aging חדשניים מאפשרים לנו לעצור את הזמן, ולהאט את קצב הזדקנות העור. ככל שאנחנו מתבגרים, כך ניכרים סימני הגיל על עור הפנים, רמת החומרים אשר אחראית למיצוק של העור פוחתת, הגמישות יורדת ויכולת ההתחדשות של תאי העור נמצאת אף היא בירידה, הגורמים הללו מביאים לכך כי על עור הפנים שלנו יופיעו קמטי הבעיה, כתמים, יובש ורגישות. אז מה אפשר לעשות? אפשר להתחיל בטיפול anti-aging!

Anti-aging – הצערת הפנים ללא ניתוחים

לא כולנו ששים לעבור תחת סכין המנתחים על מנת להיות יפים וצעירים יותר. האמת היא, שכיום, כבר אין צורך בכך, מאחר שמדע הקוסמטיקה התפתח כל כך בשנים האחרונות, שניתן כיום לבצע טיפולים רבים ומגוונים בשיטות anti-aging, ללא צורך בניתוחים, כאבים, או החלמה, והתוצאות? – מהרגע הראשון!

מהם טיפולי anti-aging?

Anti-aging הינו שם כולל למגוון רחב של טיפולים המאפשרים לנו להאט את קצב הזדקנות העור ולשמור על עור חלק, צעיר ומוצק. מטרתם של טיפולי אנטי אייג'ינג הינו להפחית את קמטוטי הפנים, להסיר את הכתמים, למצק את העור, להשיב אל העור את הלחויות ולהעניק מראה עור חלק וזוהר. טיפולי anti-aging כוללים בתוכם טיפולים בחמצן, טיפולי פנים המשלבים קרמים ברמות ריכוז גבוהות ופילינגים.

סוגי טיפולי anti-aging

מכון קוסמטיקה רפואי מציע מגוון רחב של סוגי טיפולי anti-aging אשר יאפשרו לך להתגבר על סימני הגיל. הראשון שבהם הינו טיפול פנים ייחודי המשלב קרמים וחומרים פעילים אשר מכילים ויטמין A, ויטמין C, חומצות לביצוע של פילינג להסרת שכבות העור העליונות אשר מזרזות את קצב התחדשות העור, וקו אינזים Q10 אשר נועד למנוע את הליך הזדקנות העור. טיפולים נוספים, הינם טיפולי הידרדרמי המאפשר החייאה של העור, החדרת לחויות ברמה גבוהה אשר גורמים לעור לזוהר, וכך טיפולים ממצקים בשיטת "ליפט" שנועד למצק ולהחליק את העור. אחד הטיפולים החדשניים ביותר בתחום ה anti-aging הינו המזתורפיה בהזרקות, אשר בסידרה של הזרקות מחדירה אל העור את כל המרכיבים החיוניים לו, לצורך החלקה, טישטוש והעלמה של קמטים וכתמים. – כבר אמרנו קסם, לא? רוצים לראות קסמים?

רוצים לחוות בעצמכם את נפלאות טיפולי anti-aging? פנו אלינו עוד היום וקבעו פגישת ייעוץ עם קוסמטיקאית מומחית, ותוכלו ליהנות מעור צעיר, חלק ויפה, ללא כאבים וללא ניתוחים.