שלח
 

קורסים מקצועיים

לקוסמטיקאיות


גב' יפית אלימלך
חברת יפית אלימלך פותחת בפניך הזדמנות להיות חלק מחברה שהיא גם קהילה עסקית משגשגת של אנשים העוסקים בתחום הקוסמטיקה במקצועיות ובהנאה.


קוסמטיקאית, בואי להיות גם את סיפור הצלחה!
" ייסדתי את המותג "יפית אלימלך- מוצרי טיפוח פרא רפואיים לאקלים הישראלי" מתוך כוונה:
לעזור לאנשים להראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר. אני עושה זאת בשתי דרכים:
הדרך הראשונה היא לספק מגוון עוצמתי של מוצרי בריאות וטיפוח, והשנייה היא לספק הזדמנות עסקית נדיבה והוגנת"
 

חברת יפית אלימלך מפתחת מוצרים פרא רפואיים שמספקים פתרונות יעילים במיוחד לבעיות העור המאפיינות את האקלים הישראלי. מוצרי החברה מביאים לתוצאות ניכרות לעין כבר מהשבוע הראשון לשימוש.

כשם שיפית אלימלך השתמשה בניסיונה ובחידושים הטכנולוגיים ליצירת מוצרים איכותיים במיוחד, כך היא משתמשת בניסיון העסקי שצברה בתחום הקוסמטיקה והכשרתה כמאמנת ויועצת עסקית, לייצר עבורך תוכנית עסקית שתוביל אותך לשפע כלכלי ותחושת סיפוק.
שביעות רצונו של הלקוח עומדת במרכז וסביבה מתנהלת כל העשייה בחברת יפית אלימלך. אנו מאמינים שהיא המפתח שמאפשר לנו ולקוסמטיקאיות המקצועיות שלנו להתפתח ולהצליח מקצועית וכלכלית..

יפית אלימלך מובילה את החברה תוך הקפדה על הערכים שהובילו אותה תמיד:
יושרה 
– בהתנהלות הנמרצת והעיקשת לעבר השגת מטרותינו אנו נשמור על הגינות וכנות כלפי הקוסמטיקאיות והמפיצים שלנו וכן כלפי עצמינו.

תשוקה והתלהבות – הכוח שמניע את הקוסמטיקאיות המקצועיות ואותנו זו תשוקה עזה והתלהבות להביא פתרונות חדשניים ללקוחותינו. פתרונות אלו, הם שמאפשרים לנו להשיג את המטרות הכלכליות שהצבנו לעצמינו אשר בהשגתן אנו יכולים להגשים את מה שאנו חולמים לעשות.

מסירות והתמדה – אנו מסורים ללקוחותינו ולמתן מענה מהיר לבעיותיהם, כבר מן השבוע הראשון של הטיפול. רק כך, נביא את הקוסמטיקאיות המקצועיות שלנו להצלחה בכל הפרמטרים.

נתינה – כל אחד מאתנו מתחייב לתת את המקסימום בעשיה שלו. זוהי הדרך שהובילה  את החברה ליצירת מוצרים חדשנים ופורצי דרך המביאים לקוסמטיקאיות המקצועיות שלנו לקוחות שבעי רצון ומודלים עסקיים המקלים על עבודתן תמיד נרצה לתת יותר ממה שהקוסמטיקאיות המקצועיות ועובדי החברה מצפים לו.

הגשימי חלום והפיכי את העסק שלך למרכז קוסמטי מצליח במיוחד עם המוצרים הפרא רפואית, התמיכה והאחריות המלאה  של חברת יפית אלימלך.

אנו נעביר הדרכות באופן מדויק ומסודר, כך שכל קוסמטיקאית מקצועית שלנו תוכל להעניק ללקוחותיה תוכנית טיפולים בעלת אפקטיביות מקסימאלית ולשכפל לעצמה באופן מלא את השיטות שבדקנו והוכחנו כיעילות עבורנו, מקצועית וכלכלית.

צוות החברה צעיר ודינמי ובעל נחישות ותעוזה. אנו מבטיחים לכל לקוחה זמינות, איכות וחדשנות ברמה הגבוהה ביותר.

בטיפול העסקי של חברת יפית אלימלך הכל כלול:
  • מוצרים ייחודים ואיכותיים, עם תוצאות מוכחות ובאחריות מלאה.
  • אימון עסקי וליווי ליצירת עסק שיעניק לך שפע של פרנסה וסיפוק.
  • הדרכה צמודה המעניקה כלים יישומים לניהול הרווחי של מרכז קוסמטי
  • חברות בקהילת חברת יפית אלימלך המעניקה לך תמיכה וכלים לביצוע המשימות שאת מציבה לעצמך.
 
חברת יפית אלימלך הינה מותג מוביל בתחום הקוסמטיקה הפרא רפואית, ועכשיו יש לך אפשרות להצטרף לנבחרת הקוסמטיקאיות שמרוויחות בגדול. הליווי של יפית אלימלך כולל ידע מקצועי נרחב הן בתחום הקוסמטי הפרא רפואי והן בתחום העסקי. זוהי ההזדמנות שלך .
 


יפית אלימלך, מאמנת ומלוות קוסמטיקאיות כל הדרך להצלחה.
"אני וכל עובדי החברה נמצאים כאן כדי להעצים אותך כך שתוכלי לנהל את החיים שאת רוצה"
צרי קשר עוד היום ובואי להיות חלק ממותג מוביל ומצליח!

כתבי לנו
צרי קשר
צרו קשר עם יפית אלימלך
רח' ברגסון 2, רמת אביב, תל אביב
(מול קניון רמת אביב)
טל להזמנות: 072-33-80-852
 
.
כל הזכויות שמורות - ליפית אלימלך בע"מ, תקנון החברה. התכנים והמוצרים הם רכושה הבלעדי של חברת יפית אלימלך בע"מ.

אין להעתיק או לפרסם את התוכן במלואו או בחלקו בכל אמצעי באתר אינטרנט או בכל דרך אחרת ללא היתר מפורש לכך מראש ובכתב של החברה.

 
טיפול הבהרה     טיפול יופי     הסרת שיער בכל הגוף     טיפול בפצעי אקנה     חיטוי לעור     הבהרת כתמים     הבהרת כתמי פיגמנטציה     שיווק לקוסמטיקאיות     אנטי אייג'ינג קוסמטיקה     הורדת שערות - שיטות מתקדמות