יפית אלימלך
עליי ועל המכון

טכנולוגיות יופי מתקדמות עושות קסמים – ברוכים הבאים לאתר שלי!

שמי יפית אלימלך, קוסמטיקאית רפואית בכירה עם ותק של למעלה מ-15 שנה. המכון שלי מעניק שירותי בוטיק איכותיים, עם מבחר טיפולים קוסמטיים, אסתטיים, פרא-רפואיים ורפואיים מתקדמים ביותר. המכון, שפועל ברמת-אביב מאז 2006, הוקם במטרה לספק טיפולים מקצועיים, עם חומרים מתקדמים, מפסגת הטכנולוגיה של עולם היופי – כדי להעניק ללקוחותינו איכות חיים, חיוניות, ובטחון בצד האסתטי של החיים.

כל הזמן גמישות

מכון הקוסמטיקה שלי מספק מענה ללקוחות עסוקים. אין זמן? הגעתם למקום הנכון! המכון מספק שירות איכותי בשעות גמישות, והמון הבנה לאתגרי העידן המודרני — כאשר אתם נדרשים להשקיע שעות ארוכות בעבודה, בלימודים, או בהורות ולא נשאר לכם זמן לעצמכם… מכיון שלעיתים קרובות (מידי) שמעתי את המשפט: "אין לי זמן לעצמי בכלל.." החלטתי לספק פתרון לבעיה, וכך נולד הרעיון של מקסימום גמישות בשעות הפעילות. כתוצאה מכך לקוחות רבים שזמנם יקר נהנים מזמן איכות אישי, שמיועד אך ורק לעצמם. מכון הקוסמטיקה שלי מאפשר לכם לקבל שירות ברמה הגבוהה ביותר – בזמן שמתאים לכם. אם כך, כל מה שנותר לך זה להתרווח על כיסא הטיפולים, לנשום עמוק, לשכוח את טרדות היומיום, ולהיראות במיטבכם!

טיפול אישי – בהתאמה אישית

מכון הקוסמטיקה הרפואית יפית אלימלך, מספק טיפולי יופי ואסתטיקה לנשים, גברים, ונוער. בכך נותן המכון את המענה האישי המתאים ביותר לכל צורך. לתיאום פגישת ייעוץ איתי, מלאו כעת את טופס צור קשר או התקשרו.

מה תקבלו אצלנו
טיפוח מקיף ומושלם
עור בריא וחיוני יותר
גוף נקי ובריא
שירות אישי ואדיב
לקבלת 10 סודות היופי של יפית אלימלך ←