שלח
 

"גם הפנים שלך יכולות להיות יפות בריאות, נקיות וחלקות במיוחד, כל מה שנדרש הוא להכיר במה שעומד לרשותך"
יפית אלימלך, חוקרת עור בתחום הקוסמטיקה ומפתחת ליין מוצרים פרא רפואי ייחודי לאקלים הישראלי.

 

יפית אלימלך עוסקת מעל 20 שנה, בטיפול ובחקר העור.

יפית אלימלך ייסדה את חברת הקוסמטיקה על עקרון ראשי אחד: לעזור לאנשים להראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר. היא עושה זאת בשתי דרכים:  האחת היא לספק מגוון עוצמתי של מוצרי בריאות וטיפוח והשנייה לספק לכן, הקוסמטיקאיות, הזדמנות עסקית נדיבה והוגנת.

יפית השתלמה אצל מובילי תחום הקוסמטיקה הפרא- רפואית ובשיתוף עם שני מדענים ממכון ויצמן, תוך עבודה ממושכת במעבדות בישראל, שוויץ וגרמניה, פיתחה סדרות מוצרים ממוקדות לטיפול בבעיות עור שכיחות : 
  • טיפול באקנה לסוגיו, תוך שימוש במגוון תכשירים פעילים, לטיפול בכל מרכיבי המחלה בבני נוער ומבוגרים.
  • טיפול במרקם העור: מגוון תכשירים לחידוש העור המבוססים על חומצות הידרוקסיות ורטינואין.
  • טיפול אולטימטיבי בכתמי עור, על ידי מגוון תכשירים לטיפול בייתי וטיפולי מכון. הטיפול בהבהרת כתמים נעשה במינימום גירוי ולכן ההצלחה תמהר להגיע.
  • אייג'ינג ואנטי- אייג'ינג מקבלים מענה חדשני במיוחד ע"י סדרת תכשירים בהתאמה למטופל/ת כך שיעניקו לו את הטיפול האישי הטוב ביותר.
  • ערכת תכשירים לטיפולי מכון עם מגוון פרוטוקולים לטיפולים. 

יפית אלימלך היא גם מאמנת עסקית בהכשרתה ומנטורית עבור קוסמטיקאיות רבות והיא משתמשת בהכשרתה וניסיונה לחנוך ולטפח קוסמטיקאיות השואפות ליותר.

יפית אלימלך רואה בראש ובראשונה את טובת המטופל. העצמת בטחונו האישי, האושר שלו, הפיכת ההתמכרות למייק אפ מחובה לרשות והענקת שקט נפשי הן למטופל והן לקוסמטיקאית מבית יפית אלימלך. דברים אלו עומדים לנגד עיניה ומהווים תמריץ לפיתוח טיפולים ומוצרים חדשניים ויעילים במיוחד.

קוסמטיקאיות העוברות הכשרה אצל יפית אלימלך מקבלות ליווי מלא הכולל בתוכו מוצרים איכותיים, המביאים לתוצאות מוכחות באחריות מלאה, והדרכה עסקית מפורטת על ניהול המרכז הקוסמטי שלהן כעסק מצליח ומשגשג. לימי עיון, קורסים והדרכות לקוסמטקאיות לחצו כאן.

כחוקרת עור מנוסה, יפית, מחדירה את ההתלהבות והתשוקה שלה למציאת פתרונות יעילים למוצרים שלה ולאנשים שאוהבים אותם.

יפית אלימלך מצפה מעצמה לאיכות גבוהה מתוך אמונה אמתית שכך יש לעשות את הדברים והדבר ניכר בכל טיפול, מוצר או הדרכה שתקבלו ממנה.

יפית אלימלך מובילה בגאון את תחום הקוסמטיקה הפרא רפואית במקצוענות, יסודיות וחדשנות מתוך תחושת שליחות, רצון לנתינה ויצירת הנאה.
 


 10 עובדות שכדאי שתדעו על יפית אלימלך, מפתחת מוצרי טיפול וטיפוח פרא רפואיים עם נוסחת ה- Pro - Diffusion

כתבי לנו
צרי קשר
צרו קשר עם יפית אלימלך
רח' ברגסון 2, רמת אביב, תל אביב
(מול קניון רמת אביב)
טל להזמנות: 072-33-80-852

האשה והדרך

יפית אלימלך

 
.
כל הזכויות שמורות - ליפית אלימלך בע"מ, תקנון החברה. התכנים והמוצרים הם רכושה הבלעדי של חברת יפית אלימלך בע"מ.

אין להעתיק או לפרסם את התוכן במלואו או בחלקו בכל אמצעי באתר אינטרנט או בכל דרך אחרת ללא היתר מפורש לכך מראש ובכתב של החברה.

 
טיפול הבהרה     טיפול יופי     הסרת שיער בכל הגוף     טיפול בפצעי אקנה     חיטוי לעור     הבהרת כתמים     הבהרת כתמי פיגמנטציה     שיווק לקוסמטיקאיות     אנטי אייג'ינג קוסמטיקה     הורדת שערות - שיטות מתקדמות