שלח
 

טיפול הבהרה

רבים מהאנשים מבקשים לשמור על עור פנים מתוח וגמיש, לשמור על  מראה אחיד ובריא. עם זאת רבים מהאנשים נתקלים בלא מעט קשיים שנובעים ממגוון סיבות: תזונה לקויה, מתח נפשי, תופעות טבעיות שהגיל אחראי להן וכדומה. מכאן שאחת הבעיות היותר שכיחות בגיל מבוגר נוגעת לקמטים בפנים. כיוון שכיום ידוע שאין זה הכרחי להשלים עם כך, הרי שהרבה נשים וגברים פונים לעבור טיפול בקמטים, כאשר כאן ניתן למצוא מנעד רחב של שיטות.

בוטוקס
אם גם אתם מבקשים להיות מרוצים מהתוצאות, לא רק באופן מידי אלא גם לאורך זמן, אתם מוזמנים להכיר את המרכז הקוסמטי של יפית אלימלך. מדובר במרכז מקצועי ובעל ניסיון רב, מרכז ששמו הולך לפניו ועל כן טוב לדעת שניתן להיות בטוחים וכמובן מרוצים. אצל המרכז הקוסמטי של יפית אלימלך שיטת טיפול בקמטים כרוכה בהזרקת בוטוקס. מדוע דווקא שיטה זו? ובכן התוצאות מדברות בעד עצמן. שיטה זו אינה כרוכה בכאבים, השיפור מאוד מהיר והתוצאה נשמרת לאורך זמן, כאשר יש לתחזק את התוצאות כל שלושה וחצי חודשים.

בחירת מכון מקצועי
לצד הצורך העז של אנשים לטפל בקמטים, גם קיים צורך עז לעבור טיפול הבהרה ואף לעבור הבהרת כתמים בפנים. מהם ההבדלים? ובכן פה יש צורך בהזרקה ופה יש צורך בקילוף השכבה העליונה, אך בשורה התחתונה טוב לדעת שלא חובת הידיעה עליכם הלקוחות, אלא החובה היחידה של כל לקוח היא לבחור במקום מקצועי, ועל כן יש לבחון רזומה וניסיון.

יחס אישי לצד  תוצאות איכותיות
כיצד עוד ניתן לדעת שבחרתם במקום מקצועי? ובכן פשוט מאוד לפי היחס של הקוסמטיקאית. כך למשל כאשר מגיעים לעבור טיפול הבהרת כתמים בפנים, קוסמטיקאית מקצועית תבחן את סוג העור, תבדוק רגישויות, ורק לאחר שתערוך שיחת היכרות, תעבור להסביר אודות שיטת הטיפול העדיפה. מכאן שיחס אישי ומקצועי הנו פרמטר מהותי- גם כאשר מדובר על טיפול הבהרה או על טיפול בקמטים. בשורה התחתונה טוב לדעת שניתן לחזור להיראות כמו לפני עשר שנים, טוב לדעת שבעידן של היום ניתן להתערב ולשלוט על אופי ההופעה שלנו!
 
 
 
.
כל הזכויות שמורות - ליפית אלימלך בע"מ, תקנון החברה. התכנים והמוצרים הם רכושה הבלעדי של חברת יפית אלימלך בע"מ.

אין להעתיק או לפרסם את התוכן במלואו או בחלקו בכל אמצעי באתר אינטרנט או בכל דרך אחרת ללא היתר מפורש לכך מראש ובכתב של החברה.

 
טיפול הבהרה     טיפול יופי     הסרת שיער בכל הגוף     טיפול בפצעי אקנה     חיטוי לעור     הבהרת כתמים     הבהרת כתמי פיגמנטציה     שיווק לקוסמטיקאיות     אנטי אייג'ינג קוסמטיקה     הורדת שערות - שיטות מתקדמות