שלח
 

טיפול בפצעי אקנה


יש פתרון- טיפול בפצעי אקנה
אין זה סוד שכולם מבקשים להיראות במיטבם, וכאשר חטטים ממלאים את הפרצוף, הרי שתחושת הביטחון נפגעת. בעיקרון אקנה הינה בעיית עור מאוד שכיחה, בעיה שמופיעה הן אצל מבוגרים והן אצל מתבגרים. תופעה זו מלווה בפצעונים בעיקר בפנים, בגב העליון ובחזה. מה יוצר בעיה זו רבים שואלים, ובכן באופן כללי הפרשת שומנים מוגברת מבלוטות החלב מתערבבת עם מגוון מזהמים, כך שפתח זקיק השערה נסתם, ומכאן שנבנית קרקע פורייה להתרבות של חיידקים. בין אם מאחורי האקנה עומד מתח נפשי, זיהום של נקבוביות העור, או רגישות כזו או אחרת, טוב לדעת שיש כמה דברים שניתן לעשות על מנת למזער את התופעה, ואף יש כמה דברים שניתן לעשות על מנת להיפטר מהתופעה.

החוכמה לדעת ממי לבקש עזרה
ראשית יש לציין ולהזהיר שיש לא מעט מכונים שמבטיחים פלאים, אך בסופו של יום התוצאות מאכזבות. על כן אין להסתיר את העובדה שלא חסרים מקומות שיודעים לטפל בתופעה, אך יחד עם זאת יש לבחון לעומק את הרזומה של כל מכון. כך למשל המרכז הקוסמטי של יפית אלימלך שמח לספר על לא מעט לקוחות שהגיעו עם אקנה, וכעבור סדרת טיפולים זכו לצאת מהמכון עם פנים נקיות מפצעים וסימנים.

שלבים בתהליך
כפי שציינו אקנה מבוגרים אינה תופעה זרה, כך שגם נערים וגם מבוגרים מוזמנים ליהנות מפתרון איכותי, ופתרון איכותי עבור טיפול בפצעי אקנה מתחיל עם אבחון מקצועי, ולאחר מכן יש להעניק טיפול אקנה שכולל התמקדות מתחת לפני השטח- ברמת תאי העור המוסתרים שאחראיים על התופעה. אם כן כיצד בדיוק מתבצע טיפול בפצעי אקנה? ובכן יש לשלב קרמים בעלי רמות ריכוז שונות, יש לעבור ניקוי עמוק ויש להחזיר לעור מגוון חומרים בעלי תכונות ריפוי. כמו כן אין קסמים, אלא טיפול אקנה מצריך להיות סבלניים, וזאת על מנת לאפשר לתאי העור להתחדש כראוי. לקוחות המרכז הקוסמטי של יפית אלימלך מבינים בתחום אקנה מבוגרים ואקנה מתבגרים, וממליצים על המשך טיפול ביתי, ולו על מנת לשמר את התוצאה המרשימה.
 
 
.
כל הזכויות שמורות - ליפית אלימלך בע"מ, תקנון החברה. התכנים והמוצרים הם רכושה הבלעדי של חברת יפית אלימלך בע"מ.

אין להעתיק או לפרסם את התוכן במלואו או בחלקו בכל אמצעי באתר אינטרנט או בכל דרך אחרת ללא היתר מפורש לכך מראש ובכתב של החברה.

 
טיפול הבהרה     טיפול יופי     הסרת שיער בכל הגוף     טיפול בפצעי אקנה     חיטוי לעור     הבהרת כתמים     הבהרת כתמי פיגמנטציה     שיווק לקוסמטיקאיות     אנטי אייג'ינג קוסמטיקה     הורדת שערות - שיטות מתקדמות