שלח
 

הורדת שערות - שיטות מתקדמות

השיטות המתקדמות עבור הורדת שערות
מצד אחד שיער יכול להסב הרבה אושר- כל עוד הוא נמצא במקומות נחוצים ובכמויות הנכונות. עם זאת כאשר השיער יוצא מכלל שליטה ומופיע במקומות לא רצויים, רצוי לטפל בכך, ולו על מנת לשמור על חזות אסתטית ותחושת ביטחון גבוהה. מכאן שרבים מחפשים אחר שיטות יעילות עבור הורדת שיער באופן מקצועי.

מקצועיות לצד איכות
הלקוחות המרוצים של מכון יפית אלימלך יודעים לספר על שירות מקצועי, אישי ואכפתי, לצד תוצאות מרשימות שגורמות הרבה אושר. אצל יפית אלימלך אתם מוזמנים ליהנות ממגוון שיטות מתקדמות ואיכותיות עבור הורדת שיער. בין היתר ניתן לבחור בין הסרת שיער פנים ע"י שימוש בחוט או אפילציה, ניתן להוריד שיער ממקומות יותר נרחבים ע"י שימוש בשעווה או ע"י קרן אור וכדומה, כאשר כל שיטה עבור הורדת שערות עומדת בתקנים המחמירים ביותר, אינה כרוכה בתופעות לוואי ומותאמת כראוי לכל לקוח ולקוח, תוך התייחסות לפרמטרים אישיים כגון אופי השיער, המיקום, שינויים הורמונאליים, היסטוריה וכדומה.

שקיפות
בתחום רגיש כגון הורדת שערות, יש לשמור על שקיפות מלאה. אין להבטיח ללקוח מאה אחוז הצלחה אם הניסיון מלמד רק על תשעים אחוז הצלחה. על כן מקום שמבטיח הרים וגבעות באופן גורף, צריך להאיר נורה אדומה, וזאת כי בתחום שכזה יש לקחת בחשבון שכל טיפול עשוי להשפיע באופן מעט שונה על לקוחות אחרים. מכאן שאתם מוזמנים להכיר את המכון הקוסמטי מבית יפית אלימלך וללמוד מהי מקצועית, יחס אישי ופדנטיות- לצד שקיפות, יחס אישי ואמינות.

 אודות השיטות השונות
  • אפליציה- הסרת שיער באפילציה נעזרת במחט דקיקה במיוחד שתפקידה לצרוב את שורש השערה. השיטה מצריכה מקצועיות ומקנה תוצאות מדויקות. אחוזי ההצלחה מאוד גבוהים, אך הטיפול מתאים רק לאזורים נקודתיים.
  • שעווה- שיטה שמתאימה עבור משטחים גדולים ורק עבור שיער שארוך מס"מ וחצי. כל שלושה שבועות יש לחדש את הפעולה.
  • חוט- אחת השיטות הקלאסיות עבור הסרת שיער פנים. היתרון המהותי קשור לאופי הטיפול המהיר, אך החיסרון הוא שיש לתחזק את הפעולה כל שבועיים שלושה.
  • קרן אור- אידאלי עבור שטחי עור גדולים, בעלי עור כהה ושיער יחסית עבה.
 
 
 
 
.
כל הזכויות שמורות - ליפית אלימלך בע"מ, תקנון החברה. התכנים והמוצרים הם רכושה הבלעדי של חברת יפית אלימלך בע"מ.

אין להעתיק או לפרסם את התוכן במלואו או בחלקו בכל אמצעי באתר אינטרנט או בכל דרך אחרת ללא היתר מפורש לכך מראש ובכתב של החברה.

 
טיפול הבהרה     טיפול יופי     הסרת שיער בכל הגוף     טיפול בפצעי אקנה     חיטוי לעור     הבהרת כתמים     הבהרת כתמי פיגמנטציה     שיווק לקוסמטיקאיות     אנטי אייג'ינג קוסמטיקה     הורדת שערות - שיטות מתקדמות