שלח
 

הבהרת כתמי פיגמנטציה

לא מעט נשים וגברים פונים על מנת לקבל טיפול בפיגמנטציה בפנים. אומנם חוסר אחידות במראה הצבע בפנים אינה בעיה רפואית ולא פעם גם לא בעיה שבולטת יתר על המידה, אך עבור אנשים שעבורם התדמית החיצונית משפיעה ישירות על התחושה הנפשית ועל הביטחון העצמי, ובאופן כללי אסתטיקה מאוד חשובה להם, הרי שעבורם ניתן למצוא צורך מידי להחזיר את מראה הפנים לקדמותו.
 
אודות התופעה
 
בטרם נדון אודות טיפול בפיגמנטציה בפנים, נעצור להסביר את התופעה. ובכן צבע העור של כל אחד ואחת מושפע באופן ישר מפיגמנט העונה לשם מלנין. באופן כללי יש יותר ממאה חמישים גנים שעשויים להשפיע על הגוון, ולעתים כאשר מדובר באזור הפנים, המלנין משתבש ומוביל לכתמים הלא רצויים שנובעים מהבדלי גוונים. מי קהל היעד של התופעה? ובכן יש לא מעט אנשים  שסובלים מכך. מכאן שניתן למצוא נשים בהריון לצד נשים מבוגרות, ופשוט אנשים שנחשפו לכוויה, לחומרים כימיים, לקרינת שמש, למתח נפשי, לתזונה לקויה וכדומה.
 
ללכת על בטוח
 
כיוון שמדובר בתופעה מאוד שכיחה, ניתן למצוא לא מעט אנשים שמבקשים לעבור הליך הבהרת פיגמנטציה.
הבהרת כתמי פיגמנטציה עשוי לעלות מגון שיטות, כאשר חלקן יותר נעימות וחלקן פחות, חלקן יותר מודרניות וחלקן פחות, חלקן יותר יעילות וחלקן פחות. אם אינכם מתכוונים להיות שפני ניסיונות ואתם מבקשים תוצאות מידיות, ראוי לעבור הבהרת כתמי פיגמנטציה במקום מקצועי, בעל ניסיון עשיר ורזומה חיובי, וכאן רצוי לציין לטובה את המרכז הקוסמטי של יפית אלימלך.
 
שני שלבים תוצאה אחת
 
המרכז הקוסמטי של יפית אלימלך מנוהל על ידה- קוסמטיקאית מוסמכת בעלת ניסיון עשיר, ידע רב ויחס אישי. כל אלו ביחד גורמים ללקוחות שמבקשים לעבור הבהרת פיגמנטציה (או כל הליך קוסמטי אחר) לצאת מרוצים. באופן כללי שיטת הטיפול בה יפית אלימלך דוגלת כוללת שני שלבים, כאשר שלב אחד מתייחס להסרה עדינה של שכבת תאי העור החיצוניים ושלב שני מתייחס להטמעת חומרים מבהירים. למה ניתן לצפות? ובכן כאשר עוברים טיפול בפיגמנטציה בפנים במקום מקצועי, ניתן לשוב להחזיק בעור פנים בעל מראה צעיר, חיוני ובריא.
 
 
.
כל הזכויות שמורות - ליפית אלימלך בע"מ, תקנון החברה. התכנים והמוצרים הם רכושה הבלעדי של חברת יפית אלימלך בע"מ.

אין להעתיק או לפרסם את התוכן במלואו או בחלקו בכל אמצעי באתר אינטרנט או בכל דרך אחרת ללא היתר מפורש לכך מראש ובכתב של החברה.

 
טיפול הבהרה     טיפול יופי     הסרת שיער בכל הגוף     טיפול בפצעי אקנה     חיטוי לעור     הבהרת כתמים     הבהרת כתמי פיגמנטציה     שיווק לקוסמטיקאיות     אנטי אייג'ינג קוסמטיקה     הורדת שערות - שיטות מתקדמות