שלח
 

הבהרת כתמים

הבהרת כתמים באופן מקצועי
אחת מהשיטות לטפל באי אחידות בפיגמנטים של העור היא להשתמש באיפור, אך ברור לכל שאיפור הנו פתרון נקודתי שאינו מתאים עבור כל סיטואציה ואף אינו מתאים עבור כלל קהלי היעד. על כן בין אם סובלים מכתמים שנשארו לאחר שפצעי האקנה הגלידו ובין אם מדובר בכתמי עור שנובעים עקב חשיפה ממושכת לשמש (או עקב הליך הזדקנות)- טוב לדעת שאין צורך להשלים עם כך, אלא יש פתרון פשוט וזמין- לפחות כל עוד יודעים אל מי ניתן לפנות על מנת לקבל עזרה.

ליהנות מבחר שיטות מובילות
במרכז הקוסמטי של יפית אלימלך תמצאו מידע רב בתחום הבהרת כתמי עור, לצד מגוון שיטות טיפול איכותית ומתקדמות- ועם תוצאות בשטח לא ניתן להתווכח. אם כן במה דברים אמורים? ובכן באופן כללי ניתן לציין שהליך הטיפול כולל שני שלבים: קילוף שכבת העור העליונה ע"י פילינג נעים ושנית שימוש בחומרים שיכולים להבהיר את הכתמים. חשוב לציין שכל ההליך מתבצע על הצד הטוב ביותר, וכל שיטה נבחרה בקפידה, לצד שיקולים בריאותיים ואיכותיים. מכאן שמי שפונה אל המרכז הקוסמטי של יפית אלימלך יימצא את "שיטת קליגמן"- שיטה שעושה שימוש מושכל בין חומרים מבהירים ופילינג עדין. חומצה קוג'ית שמשולבת עם חומצה אלפא הידרוקסיות. חומצה רטינואית, קילוף כימי ואף לייזר.

התאמה מקצועית
כלל השיטות עשויות להישמע מאיימות, אך סה"כ מדובר במגוון שיטות שמצריכות ידע נרחב, על מנת להתאים כל שיטה לכל לקוח. מכאן שאם גם אתם סובלים מהתופעה, ואם גם אתם חולמים על הבהרת כתמים, הרי שהחלק שלכם במשוואה זה למצוא מקום מקצועי שניתן לסמוך עליו ולהתמיד בסדרת הטיפולים.

את התוצאות יש לשמר
לסיכום נציין שמשימת הבהרת פנים עשויה להצליח, אך את התוצאות יש לשמר. מכאן שמי שעובר טיפול הבהרת כתמי עור צריך להקפיד להשתמש רק בתכשירים קוסמטיים רפואיים, עליהם ניתן לקבל המלצות במכון. כמו כן מי שעובר הליך הבהרת כתמי עור, צריך להקפיד על שתייה מרובה ולהימנע מחשיפה ישירה לשמש, וחשוב מכל להתרגל למראה החדש שצפוי לגרוף לא מעט מחמאות.
 
 
.
כל הזכויות שמורות - ליפית אלימלך בע"מ, תקנון החברה. התכנים והמוצרים הם רכושה הבלעדי של חברת יפית אלימלך בע"מ.

אין להעתיק או לפרסם את התוכן במלואו או בחלקו בכל אמצעי באתר אינטרנט או בכל דרך אחרת ללא היתר מפורש לכך מראש ובכתב של החברה.

 
טיפול הבהרה     טיפול יופי     הסרת שיער בכל הגוף     טיפול בפצעי אקנה     חיטוי לעור     הבהרת כתמים     הבהרת כתמי פיגמנטציה     שיווק לקוסמטיקאיות     אנטי אייג'ינג קוסמטיקה     הורדת שערות - שיטות מתקדמות